سفارش داروهای طب اسلامی

بیماری نئوپلاسم های استخوانی + نسخه درمان

بیماری نئوپلاسم های استخوانی + نسخه درمان

۵.۰ rating based on ۱,۲۳۴ ratings

بیانات آیت الله تبریزیان پیرامون ” بیماری نئوپلاسم های استخوانی + نسخه درمان ” در سلسله دروس طب اسلامی خود مورخ 96/02/27 به شرح ذیل می باشد:

تعریف بیماری نئوپلاسم های استخوانی توسط ایت الله تبریزیان

توده های استخوانی خوش خیم و بد خیم است. این توده ها در استخوان به وجود می‌آید و باعث خرابی و شکستن و تلف شدن استخوان ها می‌شود و درد خیلی شدید دارد و غیرقابل تحمل است.

افرادی که تومور استخوانی دارد در قانون آمده است که به آن ها مواد مخدر و ترامادول و افیون می‌توان داد زیرا درد سخت و شدیدی دارد. بیماری نئوپلاسم های استخوانی + نسخه درمان

توده های استخوانی انواعی دارد و قصد داشتم تمام اسامی این توده ها را بگویم تا برای خواندن سی تی اسکن معتل نشوید هرچند در طب اسلامی انواع این توده ها تفاوتی ندارد.

بعض از توده ها استخوان های بزرگ مانند استخوان ساق پا را درگیر می‌کند و بعضی از آن ها تمام استخوان را درگیر می‌کند و بعضی فقط پوسته‌ی استخوان را درگیر می‌کند.

این سلول سرطانی «سلول ژانت» نامیده می‌شود که فقط پوسته‌ی استخوان را درگیر می‌کند.

بیشتر عناوین این بیماری تحت عنوان «سارکوما» می‌باشد. اسامی دیگر هم وجود دارد.

درمان بیماری نئوپلاسم های استخوانی در طب اسلامی 

درمان هایی که برای کل انواع سرطان مانند داروی ثفا و داروی پیامبر صلی الله علیه و آله داروی سلعه یا داروی جامع امام رضا سلام الله علیه است ولی نیاز به حمال است که داروها را به استخوان ببرد.

حمال دارو به سمت استخوان ها، آب هسته‌ی سنجد است. هسته‌ی سنجد آسیاب شود و در آب جوشیده بشود. یا داروی استخوانساز را با آب بجوشانند و داروها را با آب آن مصرف کنند.

آب استخوانساز هم استخوان را ترمیم و تقویت می‌کند و هم داروها را به سمت استخوان می‌برد. بیماری نئوپلاسم های استخوانی + نسخه درمان

حداقل دو هفته یا چهار هفته باید داروها مصرف بشود که بستگی به نوع بیماری و کهنگی آن دارد.

عسل برای کل بدن است و جای خاصی ندارد. مثلا اگر تومور تمام بدن شخص را درگیر کرده باشد مجبوریم که دارو را با آب عسل مصرف کنیم. 

سلامت نویس وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *