سفارش داروهای طب اسلامی

علائم تومور مغزی و درمان طب اسلامی برای تومور

علائم تومور مغزی و درمان طب اسلامی برای تومور

۵.۰ rating based on ۱,۲۳۴ ratings

بیانات آیت الله تبریزیان پیرامون ” علائم تومور مغزی و درمان طب اسلامی برای تومور ” در سلسله دروس طب اسلامی خود مورخ 96/02/23 به شرح ذیل می باشد:

خیلی ها امروزه به تومور مبتلا می‌شوند، شاید یکی از علل و اسباب تومورهای مغزی «موبایل» باشد. پرتوها و امواج موبایل شاید سبب آسیب باشند.

موبایل ها را برای هدفی فرستادند و هرچیزی که برای ما فرستاده اند، هدفی دارند.

علائم تومور مغزی 

ابتدا با سردرد شروغ می‌شود و بعد با تهوع و استفراغ و تشنج همراه است که در مرحله‌ی اول است. در مراحل نهایی گییجی، کند ذهنی، کودنی، تغییرات شخصیتی، اختلال در انتقال مطالب است.

گاهی تومور در نخاع به وجود می‌آید و باعث فشار روی نخاع و بی حسی می‌شود. ضعف عضلانی و لاغری و اسپاسم از علائم آن است. علائم تومور مغزی و درمان طب اسلامی برای تومور

تومور های مغزی گاهی بدخیم و گاهی خوش خیم است.  

تومورهای مغزی تقسیماتی بر اساس مکان تومور دارد. تومورهای غده‌ی هیپوفیز خوش خیم است ولی جای حساسی است. ممکن است تومور جائی باشد که قابل جراحی هم نباشد.

کیست های ساده و کیست های انگلی و گاهی هم در مغز خونریزی صورت می‌گیرد. 

دلیلی نداریم که تومور از بلغم باشد. تومور می‌تواند علل مختلفی داشته باشد و می‌تواند از چشم زخم باشد. 

تومور یک جهش ژنتیکی است و بیشتر معلول پرتو است. پرتو چشم زخم یا پرتوهای اتمی می‌تواند سبب تومور بشوند. 

الان که بمب اتمی و نیروگاه هسته ای و تشعشعات هسته ای زیاد شده است مضر است و در انفجار «چِرنوویل» در روسیه، کل منطقه سرطانی شدند. علائم تومور مغزی و درمان طب اسلامی برای تومور

البته خود دکترهای غربی می‌گویند علت تومور ها و سرطان ها داروهای شیمیایی است. همینطور هم هست زیرا از وقتی که استفاده از داروها زیاد شده است، سرطان شایع شده است.

امروزه از هفت یا هشت نفر یک نفر سرطان دارد و در گذشته سرطانی نبوده است و یا خیلی کم بوده است. یا داروها ذاتا سرطان زا هستند یا عمدا مواد سرطانزا داخل آن قرار می‌دهند زیرا این داروها به تنهایی نفعی برای آن ها ندارد ولی اگر مواد سرطانزا داخل آن بریزند هزینه‌ی درمان سرطان دویست تا سیصد میلیون تومان است.

درمان تومور مغزی 

قطره‌ی مرزنجوش جامع، شافیه با آب مرزنجوش، داروی ثفا با آب مرزنجوش، داروی پیامبر صلی الله علیه و آله با آب مرزنجوش و داروی جامع با آب مرزنجوش و داروهای تقویت کننده مانند قرص خون و مانند آن.

دستور ورم را باید انجام بدهند که ژل رویال با عسل باید بخورند و مواد آرسنیک دار مانند هسته‌ی سیب و هسته‌ی زرد آلو و مانند آن مصرف کنند و دعائی هست که باید بخوانند. 

سلامت نویس وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *