سفارش داروهای طب اسلامی

قدرت طب اسلامی و فروپاشی پزشکی

قدرت طب اسلامی و فروپاشی پزشکی

۵.۰ rating based on ۱,۲۳۴ ratings

بیانات آیت الله تبریزیان پیرامون قدرت طب اسلامی و فروپاشی پزشکی در تاریخ: 93/10/28:

بنابراین احیای طب اسلامی نیاز به کار و تجمعات و هیاهو و تبلیغات دارد. اگر مردم از این داروها استفاده کنند و اثر ببینند و به دیگران منتقل کنند و دیگران به دیگران و با سخنرانی تبلیغ شود. بین مردم جا می افتد.

داروهای طب اسلامی اینقدر قوی و موثر است که اگر مقداری فرصت پیدا کند، داروهای شیمیایی و طب موجود را کنار می زند. این اتفاق افتاده است. مرکز داروهای دنیا در آلمان و بزرگترین کارخانه های دارو در شهر بایرن است. ولی هشتاد درصد مردم آلمان از داروهای گیاهی استفاده می کنند، یعنی طب شیمیایی فرو ریخته است.

مانند مکتب های امروزی از قبیل کمونیسم و سوسیالیسم و امثال این هاست که فرو پاشیدند. طب شیمیایی نیز همین گونه است. با این همه دارو و عظمت و کارخانه که دارد، چون پشتوانه و سند ندارد، از هم خواهد پاشید. سندش همان تبلیغ و ماهواره و این چیزهاست. قدرت طب اسلامی و فروپاشی پزشکی

اگر این طب در مقابل آن طب مطرح بشود، تبلیغ بشود و مردم باور و قبول کنند، دیگر نیاز به طب شیمیایی نخواهد بود. بنابراین امروز، مساله طب اسلامی یک ضرورت است. الان ما هر کاری می کنیم، تابع آنها هستیم. هر کاری که دانشگاه هایمان انجام می دهند، علمای طب مان انجام می دهند، شاگردی آنها، تبعیت از آنهاست.

آن ها اصل هستند و ما شاخه هستیم. هیچ پیشرفتی و هیچ حرفی در دنیا برای گفتن نداریم. ولی اگر طب اسلامی را مطرح کنیم و تقویت کنیم، دیری نمی گذرد که آنها شاگرد ما بشوند. ما اصل و آنها فرع بشوند. طب اسلامی خیلی قدرت دارد. قدرت طب اسلامی و فروپاشی پزشکی

عباس تبریزیان, سایت آیت الله تبریزیان, طب اسلامی, عباس تبریزیان کیست,  شیخ عباس تبریزیان

ما از زمانی که مساله درمان را شروع کردیم، هر روز این کلمه چند بار می شنویم. که فلان بیماری سخت، درمان شده، فلان بیماری خوب شده است. البته بیشتر مراجعین، آنهایی هستند که همه دکتر ها را رفته اند، آزمایش ها انجام دادند، عمل ها انجام دادند، اما نتیجه نگرفتند. آن موقع به فکر طب اسلامی می افتند، چون این ها اثر و درمان را در این طب می بینند. مشکلات شان برطرف می شود، به همین جهت ما مرتب این کلمه معجزه را می شنویم، مرتب می شنویم.

سلامت نویس وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *