سفارش داروهای طب اسلامی

نسخه جن زدگی آیت الله تبریزیان

نسخه جن زدگی آیت الله تبریزیان

۵.۰ rating based on ۱,۲۳۴ ratings

جن و شیطان موجوداتی هستند که بسیار شگفت آور و البته مشکل ساز هستند، نسخه آیت الله تبریزیان برای جن زدگی از جمله مسائل طب اسلامی است که می تواند مشکل گشای خیلی از این بیماری های روحی و روانی بشود.

جن در عرف قرآن، موجودی است با شعور و اراده که به اقتضای طبیعتش از حواس بشر پوشیده است و در شرایط عادی، قابل درک حسی نیست. او مانند انسان، مکلف است و هدف از خلقت او، همانند انسان، عبادت و بندگی خدا است. او در آخرت برانگیخته می‌شود و می‌تواند مطیع یا عاصی، مؤمن یا مشرک و… باشد. بسیاری از ویژگی‌ها و موضوعات مرتبط با جن از جمله بختک و همزاد، ساخته باورهای عامیانه و بدون دلیل است.

مطالب ذیل برگرفته از سلسله دروس خارج طب اسلامی ایت الله تبریزیان مورخ 94/01/24 می باشد: نسخه آیت الله تبریزیان برای جن زدگی

فردی که مبتلا به مس باشد به ‌صورت آنی کنترل اعضا خود را از دست می‌دهد و این حالت مانند خبل همیشگی و پایدار نیست. خداوند در قرآن درباره کسی که ربا می‌خورد می‌فرماید: ﴿الَّذِی یَتَخَبَّطُهُ الشَّیْطَانُ مِنَ الْمَسِّ﴾[1] 

ترجمه روایت: نسخه آیت الله تبریزیان برای جن زدگی
«کسی که براثر تماس شیطان، دیوانه شده (و نمی‌تواند تعادل خود را حفظ کند؛ گاهی زمین می‌خورد، گاهی بپا می‌خیزد)» 

جن زدگی, شیطان, اجنه, حرز, دفع اجنه, ایت الله تبریزیان, طب اسلامی, بخور حضرت مریم

اینکه عمل مس چگونه صورت می‌گیرد بر ما معلوم نیست ولی احتمال دارد که مربوط شود به جریان الکتریسیته‌ای که در مغز و اعصاب وجود دارد و اعضا بدن به‌وسیله آن فرمان می‌گیرند، احتمالاً جن و شیطان با تحت تأثیر قرار دادن این جریان و خالی کردن آن و یا منحرف کردن این فرمان‌ها موجب عدم کنترل بر اعضا و بروز حرکات غیرعادی می‌شود. 

در روایت آمده: «لا تمش فی حذاء واحد، لأنه إن أصابک مس من الشیطان لم یکد یفارقک إلا ما شاء الله.»[2]  

ترجمه روایت:
«با یک کفش (دمپایی) راه نرو، اگر به شما مَسی از شیطان اصابت کند، از شما جدا نمی‌شود مگر اینکه خدا اراده کند.»

منابع:

  1. سوره بقره، آیه۲۷۵.
  2. الاصول من الکافی، شیخ کلینی، ج۶، ص۴۶۷.
سلامت نویس وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *